Channeling – środek duchowego rozwoju i świadomej transformacji

Spread the love

Głos z wewnętrz nie z zewnątrz

Channeling brzmi tajemniczo, chociaż codziennie każdy z niego korzysta bardziej lub mniej świadomie.
Znalazłam kilka ciekawych i trafnych określeń Channelingu.
1. to pozwolenie sobie poprzez świadomą wolę na bycie werbalnym tłumaczem informacji płynących od wyższej świadomości, która nie jest wcielona w trójwymiarową ludzką sferę fizyczną.
2. jest naturalnym przepływem energii
3. Channeling jest naturalnym sposobem dostosowania się do celu naszej duszy na ziemi. W ten sposób możemy połączyć się i poznać Ducha.
4. to bardzo dobrze rozwinięta intuicja, a właściwie Wyższa świadomość we wsparciu intuicji komunikuje się symbolami, obrazami, impulsami płynącymi przez ciało.

Każdy z nas rodzi się z czterema duchowymi darami – to są kanały odbioru w channelingu.
jasnowidzeniem (wewnętrzne widzenie),
jasnosłyszeniem (wewnętrzne myśli lub idee),
jasnowiedzeniem (wewnętrzną wiedzą) i
Jasnoczuciem (wewnętrzne uczucia).

Czy każdy może channelować świadomie?
Jak najbardziej. channelerzy, Aby osiągnąć ten rozszerzony stan świadomości, zwykle medytują, próbując uwolnić się od wpływów świata. Tym samym dostrajają się do wyższej świadomości. Innymi słowami: pogłębiają kontakt z intuicją, podnoszą swoją uważność, uwrażliwiają ciało na subtelne sygnały.

Jak nauczyć się channelingu?
W jaki sposób channeling jest w stanie Cię wesprzeć?
Do tego wątku dotrzemy, zanim jednak…

Znasz te stany?
1. Całymi dniami zastanawiasz się, czy zmienić tę pracę i gdy rano wstajesz ciężka od emocji, ponownie obiecujesz sobie, że coś z tym zrobisz, a mija kolejny dzień i nic nie zmieniasz?
2. Chcesz dokonać inwestycji dość znaczącej na Twoją kieszeń i wahasz się jaką będziesz miał/a z niej korzyść?
3. Otrzymujesz zaproszenie do współpracy, a dotarły do Ciebie niepochlebne słuchy o osobie, od której ów zaproszenie otrzymałaś i rozważasz tę współpracę?

W każdym przypadku zaistniały 2 czynniki, które mają dla Ciebie znaczenie. I obawiasz się utraty jednej przy wyborze drugiej opcji.

Jeśli Cię choć trochę zainteresowałam, zostań ze mną.
Jak pod lupą zdejmę zasłonę tajemnicy jaką został owiany channeling. Wiele rzeczy z obszaru duchowego jest umieszczane pod tym pojęciem.


Co wnosi channeling?

Channeling jest jak lupa
[działa jak recepta]

Daje wgląd w stan mentalny, emocjonalny i fizyczny:

  • umożliwia zrozumieć miejsce, w którym jesteś
  • nadaje kierunek działania
  • obrazuje w jaki sposób postępować
  • wskazuje co zmienić

To niezwykle użyteczne i szerokiego zastosowania narzędzie, z które korzysta każdy z nas… Najczęściej nieświadomie. Świadomie można łączyć channeling z odczytami z kart, run, z masażem, w reiki, w coachingu.


Nowa Perspektywa

Umożliwia dostrzeżenie szerszej perspektywy na obecne położenie, stan mentalny, emocjonalny. Z perspektywy, do której z poziomu świadomego nie ma dostępu.
Channeling jest komunikacją z Wyższą świadomością [Wyższe ja], które zna nasze przeznaczenie. Ma całą wiedzę o planie na to wcielenie lepiej niż my. Otrzymywane informacje od Wyższego ja są tym najważniejszym na chwilę obecną. Rady, sugestie udzielane poprzez channeling otworzą życie na możliwości, których sami nigdy byśmy nie wzięli pod uwagę! Albo w głębi serca czuliśmy kierunek lecz przez nie dość zaufania do siebie, poddawaliśmy je w zwątpienie.
Podczas channelingu, umysł schodzi z drogi i obserwujemy, jak wszystko dzieje się przy niewielkiej jego interakcji. Podczas odczytu możemy zadać pytanie, prosić o doprecyzowanie dla pełnej jasności przekazu.

Wyobrażasz sobie tę ulgę i rozgaszczający się spokój w sercu?
Głębokie poczucie, że porzucasz wahanie się między obiema opcjami, tkwienie w zawieszeniu i powrót sprawczości!? Wreszcie możesz się tym zająć, co taaak bardzo zjadało Twoją cenną energię.

No bo myślenie zjada energię i to ile!


Aktywacja

„Channeling jest potężnym środkiem duchowego rozwoju i świadomej transformacji. W czasie odczytu budujesz pomost do wyższych energii – do zbiorowej świadomości.
Channeling jest świadomym przesuwaniem umysłu i przestrzeni mentalnej by rozszerzyć własną świadomość.”

piszą Sanayi Roman i Duane Packer, autorzy książki „Opening to Channel: How to Connect With Your Guide”

Channeling otwiera na nieskończone możliwości, jakie ma dla Ciebie Wyższa Świadomość. Baw się dobrze! Za każdym razem, gdy korzystasz z przekazu, to cię leczy!


Na czym polega channeling?

To jest komunikacja za pośrednictwem Twojego wyższego Ja [Wyższej świadomości] w czasie rzeczywistym zapewniając przejrzystość interpretacji.
Sesje channelingu nazywam odczytem. Odczytuje niewerbalne wiadomości od Wyższego ja na język werbalny, zrozumiały dla osoby zainteresowanej. Podczas channelingu kontaktuje się z Twoją nadświadomością [Wyższe Ja], które zna cały Twój plan. Wie co jest najlepsze dla Ciebie i ujawni tylko te informacje, które są Tobie teraz potrzebne. Pokaże alternatywy różnych decyzji, ale ostatecznie wybór pozostawi Tobie – bo masz wolną wolę.
Praktyk channelingu i osoba channelowana jesteście całkiem świadomi.
Łączę się z poziomu serca z polem osoby. Szczegóły w obrazach, odczuciach odgrywają ważną rolę – przedstawiają mentalny i emocjonalny stan osoby channelowanej.

Nazywam Channeling układaniem puzzli.

Każdy obraz, emocja jest pojedynczym puzzlem, który z czasem połączą się w całą opowieść, czyli przekaz dla osoby zainteresowanej.

Za pomocą channelingu duchowego osoba zainteresowana może dostrzec swoje życie, swoją obecną sytuację, stan mentalny i emocjonalny z lotu ptaka, z perspektywy, do której na codzień nie ma dostępu.
Ten proces jest otwierający, wnosi wiele spokoju, ulgi i uporządkowania.

Channeling dla początkujących

Warto dbać o rozszerzony stan świadomości.
Medytacje, rytuały, bycie w świadomej uważności, podążanie za intuicją by ją wzmacniać, pozwalają się uwolnić od światowych wpływów i dostroić się do wyższej świadomości.

dołącz do listy zainteresowanych
– Bądź pierwszą, która się dowie o otwarciu zapisów
Channeling Praktycznie – kurs channelingu online


Jak będę się czuł/a po sesji?

Mądrość przekazywana przez Wyższe Ja jest niezwykłym źródłem odpowiedzi, oferującym spostrzeżenia, o których nigdy by się nie śniło, a które są dokładnie tym, czego potrzebujesz. Każda sesja jest podróżą do wysokich, kochających wibracji, pozostawiająca uczucie spokoju, Wytchnienia, pocieszenia i skupienia. I wiesz co robić!


Jak nauczyć się channelingu?

Zapraszam Cię na wywiad, w którym przybliżam samo pojęcie odczytów.
Zobacz jak wygląda sesja. Poznasz wrażenia Peri:

Zajrzyj po więcej inspiracji na kanał youtube: KupaChrustu


Techniki channelingu

Świadomy Odczyt – jest to metoda pozwalająca na zachowanie świadomości otoczenia. Praktyk channelingu korzystający z tego typu komunikacji spycha świadomość na dalszy plan, wychodzi poza ego. Następnie przechodzi do zmienionego stanu poprzez medytację, aby dostosować się do częstotliwości Wyższego Ja, z którym nawiązuje komunikację. Praktyk channelingu staje się werbalnym tłumaczem symbolicznego języka Wyższego Ja.

Ten świadomie przekazywany przekaz jest nasycony energią Wyższego ja, jej uzdrawiająca częstotliwość przepływa przez Praktyka channelingu, napełniając wypowiadane słowa. Wydaje się, że przesłania docierają do odbiorcy z pełnymi miłości myślami, które mają wesprzeć zarówno ludzkości, jak i Matce Ziemi. przesłania Wyższego Ja, gdy są pisane, są nasycone uzdrawiającą energią.

Channeling to wspólne zaufanie i szacunek między Praktykiem Channelingu, a Wyższym Ja.

Automatyczne pisanie – to kolejna technika, która pozwala Twojemu Wyższemu Ja pracować poprzez Twoje ręce w celu odbierania wiadomości. Gdy wiadomości również wydają się docierać do Praktyka channelingu, czasami tak szybko, że trudno za nimi nadążyć. Wtedy nagrywanie na dyktafon może wesprzeć. Podobnie jak w przypadku wszystkich technik channelingu, przed rozpoczęciem ważne jest uziemienie, oczyszczenie i ochrona. Ten etap podnosi wibracje Praktyka channelingu, aby otrzymać przesłania wyższej mądrości. ten etap zapewnia również lepsze połączenie, odbierany jest ulepszony, czysty komunikat.

Sny – otrzymujemy symboliczne przekazy, które mają głębsze znaczenie niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.
Poprzez sny możemy otrzymać pomysły, które mogą prowadzić do rozwiązania trudności w naszym życiu. dostarczają intuicyjne wskazówki na dla własnego rozwoju duchowego.

Malowanie, taniec – to łączenie świadomego bycia z doświadczaniem. Uruchamia się przepływ uzdrawiającej energii i napływ informacji poprzez ruch ręką w malowaniu/rysowaniu lub ruch ciałem. Nie muszą być to symbole zrozumiałe. ich doświadczanie dla podświadomości i Duszy jest uzdrawiające.


Sprawdź czy jesteś już posłańcem światła?
Ile masz jego cech?

Masz poczucie „wyższego celu” – chcesz zostawić świat lepszy niż go zastałaś
Dopóki nie znajdziesz swojego plemienia, czujesz się „nie z tego świata”
Ludzie naturalnie opowiadają Tobie o swoim życiu, radościach i trudnościach.
Czujesz się czasem nierozumiana przez innych
Masz małe zainteresowanie doczesnością – karierą, luksusem, zyskiwaniem poklasku, aprobaty itp.
Rozumiesz, że pieniądz jest środkiem wymiany jak oddech. Nie masz do niego przywiązania. Pozwalasz być mu nieustannie w radosnym ruchu. Staje się kolejnym źródłem wsparcia innych
Natura jest twoim drugim domem. Naturalne jedzenie, naturalne tkaniny, dbasz o klimat, planetę, o swoje ciało, o otoczenie. odpoczywasz i ładujesz się w naturze.
Szukasz ścieżki, w których możesz wnieść wartość w życie innych. Wiesz, że gdy się dzieli to się mnoży.
Nie boisz się śmierci, umierania – wiesz, że to tylko przejście.
Wiesz, że nie jesteś sama. Czujesz się prowadzona i wspierana przez Wszechświat.
Nie jesteś przywiązany do żadnej religii – masz silne poczucie i rozumienie duchowości.
Duchowość to dla Ciebie codzienność. Zwyczajność, serdeczność, dbanie o siebie, innych i planetę.
Intuicja staje się Twoim przewodnikiem, a myśli i działania służą do nadania fizycznej formy pomysłów z serca.

Chcesz być posłańcem Światła?

Chcesz mieć stałe łącze z Wyższymi Wymiarami
i korzystać z ich prowadzenia?

Czy chcesz przejrzeć się w perspektywie duszy
i dostać nowy punkt widzenia swoich możliwości?

Dołącz do:
Channeling Praktycznie w 4 tygodnie
– Grupa Posłańców Światła już czeka na Ciebie 🙂

1 Comments

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

error: Te treści są chronione !!
Dołącz do listy oczekujących Niezwłocznie damy znać, gdy produkt pojawi się. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.