Epoka Wilka – co to znaczy?

Spread the love

Zmiana epoki nastąpiła w 2013 roku, a wraz z nią zmienił się „zarządzający”, więc i cały stary porządek zmienia się. Obecnie odczuwamy coraz bardziej wpływ epoki Wilka. „Rozkręca się…” ma nieco czasu na to 🙂 Dlaczego❓

Każda epoka trwa 1620 lat.

Noc Swaroga = epoka Lisa -> (od 392 do 2012 r. n.e)
Jak wskazuje NOC – nie wszystko było widoczne. Prawda była przysłaniana błędnymi przekonaniami. Nie szanowanie przyrody, mój interes ponad wszystko inne. Tu zasilany miał być egregor zła. Tu jest zarządzanie przez strach.
„Skończył się czas przyzwolenia dla obłudników kłamców, egoistów, ignorantów oraz wszystkich tych którzy niszczyli i niszczą całe piękno tej ziemi. Każdy otrzyma to na co sobie zapracował”.

Świt Swaroga = epoka Wilka -> (od 2012 r. do 3632 r.)
Wilk strażnik rodziny, stada, prawości, odwagi, dzikości (nieokiełznania) ducha Natury. Tę stadność – bardziej niż kiedykolwiek odczuwamy obecnie. Oddzielnie a razem. Jest lekarzem natury. Czas duchowego rozkwitu, wolnej woli umożliwiającej zgłębianie wnętrza, by widzieć co było niewidoczne. Dostrzeganie bardziej subtelnych energii. Wilk w snach mówi o tchnięciu nowego życia w swoje życie.

Jak dobrze wejść w tą epokę❓ Wilk przypomina, że my zarządzamy swoim życiem – kreujemy je i ukierunkowujemy. Róbmy to z harmonią i wewnętrzną dyscypliną przekonań, a poznamy prawdziwego ducha wolności. 

*Egregor – w ezoteryce nazwa jednego z rodzajów myślokształty, związanego ze zbiorowością ludzką.
*Swaróg – słowiański bóg słońca i ognia https://indianchinook.wordpress.com/
https://terazbedziebylo.wordpress.com/

Dołącz do listy oczekujących Niezwłocznie damy znać, gdy produkt pojawi się. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.