W razie pytań, napisz na kontakt@femmenergy.pl

WOLNOŚĆ

  • czujesz, że czas uwolnić się z mentalności etatowej
  • przestać być więźniem czasu
  • realizować własne pomysły
  • działać z dowolnego miejsca na ziemi

SPRAWCZOŚĆ

  • odnaleźć i odblokować swoje potencjały
  • korzystać w nieograniczony sposób ze swoich zasobów
  • zmienić postrzeganie pieniądza 
  • nigdy więcej nie musieć pracować
ewa-piwnicka-femmenergy

Jak było u nas?

Aga
po 15 latach odeszła z showbiznesu. Nastał trudny czas cienia i chaosu, przebudzenia, zmiany, zdjęcia dotychczasowych masek i poszukiwania siebie prawdziwej.

Ewa
po 20 latach w murach korporacji, przesiąknięta mentalnością etatową, ze stanem konta znacznie niższym niż jej umiejętności, miała trudność uwierzyć, że ma w sobie to, co pozwoli jej na tym zarabiać. Porzuciła dwa razy etat i dwukrotnie na niego wróciła. Trzeci raz był inny.

Obie latami błądziłyśmy, próbowałyśmy wiele sposobów na odszukanie w sobie tego, co umożliwi żyć życiem na własnych zasadach, z niezależnością finansową. Te lata były latami pustki finansowej i świadomości siebie. 
Obecnie korzystamy z naszych talentów, zarabiamy na nich, żyjemy życiem na własnych zasadach, z poczuciem sprawczości i spełnione (dlatego chcemy, żebyś uczyła się na naszych błędach i uzyskała rezultaty znacznie szybciej). 

ewa-piwnicka-femmenergy
ewa-piwnicka-profilowe


Dlaczego ten cykl programów jest inny niż wszystkie?

Często słyszymy: „Nie wiem od czego mam zacząć…? Nie wiem w czym jestem dobra… Wiem co lubię robić, ale jak to przełożyć na pieniądz…? W życiu mi nie zapłacą za to co lubię robić…”

Sztuką jest mieć uważność na siebie i umiejętność widzenia i sięgania po swoje talenty i korzystania z nich w pełnej krasie. 

W sieci znajdziesz wiele darmowych i płatnych materiałów na temat odkrywania swoich potencjałów. Jednak te potencjały  są w Tobie i w Tobie potrzeba ich poszukać (nie w świecie zewnętrznym). Możesz wybrać się do coacha – jednak każde z tych sposobów nie działa synchronicznie. 

ewa-piwnicka-femmenergy
ewa-piwnicka-femmenergy


Czego możesz się spodziewać?

Uwierz nam - wielokrotnie Cię pozytywnie zaskoczymy!

#1 Udostępniamy film z teorią i praktyką w jednym

To jest cykl programów, w którym otrzymujesz materiały, techniki i pracujesz z nimi sama – z dowolnego miejsca na ziemi. 

Każdy program dotyczy innego obszaru równie ważnego, który wpływa bezpośrednio na Twoje życie.

ewa-piwnicka-femmenergy

W  grupie   zamkniętej  na  Facebooku  wyłącznie  dla  kursantów,  w   której  będziesz  miała dostęp  do  naszego  bezpośredniego  wsparcia. 

W ten sposób nie zostajesz sama i nie zabraknie Ci motywacji do działania.

#2 Prowadzimy Cię krok po kroku

Wyjście z chaosu to jest nie lada gratka. Potrzeba podjąć określone kroki dla uporządkowania tego co wokół Ciebie, by móc zobaczyć
od czego zacząć. Więcej, nie musisz od razu znać celu.

ewa-piwnicka-femmenergy

Możesz być przytłoczona ogromem informacji. Najważniejsze, nie dać porwać się chaosowi i poczuciu, że nie mam kiedy zacząć… Sztuką jest zacząć pomimo chaosu – to jedyna droga do wyjścia z niego. Pozostając w kontakcie poprzez zamkniętą grupę na FB wspieramy w utrzymaniu Twojego kursu wyjścia z chaosu. Droga do zwątpienia i spadku motywacji jest krótka. Zadbamy o twoje zrozumienie procesu, przez który będziesz przechodzić.

W ramach tego programu otrzymasz  gotowe narzędzia do stosowania od zaraz, gotowe rozwiązania, zwłaszcza na trudny czas, również nagrania.

#3 Zadbałyśmy o komfort

W ramach cyklu stworzyłyśmy grupę zamknięta na Facebooku – przestrzeń dla kursantów, w której można rozwiać wątpliwości pojawiające się podczas programu, motywować się wzajemnie, wzmacniać kontakty.  

ewa-piwnicka-femmenergy


Co znajdziesz w cyklu programów online?

Cykl filmów z ogromem teorii i praktyką do zastosowania od zaraz.
Pełen asortyment narzędzi na każdą okoliczność.
Nagrania i narzędzia zostają z Tobą.

To unikatowy cykl programów, który zmienia mindset, czyli sposób myślenia o sobie i świecie, by moc żyć w wymarzonej rzeczywistości.

ewa-piwnicka-femmenergy

praca z ciałem i emocjami, 
praktykowanie prawa przyciągania 
praca nad mindsetem,
czyli głęboka praca z przekonaniami na temat siebie, świata, pracy, hobby i pieniędzy i nie tylko 

ewa-piwnicka-femmenergy


JAK WYJŚĆ Z "MARTWEGO PUNKTU" I RUSZYĆ NAPRZÓD, czyli krótka rozprawka o chaosie (czytaj więcej)

- obserwujesz swoje codzienne nawyki
- lokalizowanie "ucieczki" czasu
- nauka zmiany nawyków
- doświadczanie dyscypliny i akceptacji
- technika umożliwiająca odnalezienie ładu w chaosie
- nauka odczytywania informacji
z emocji i ciała

Twoja inwestycja

ewa-piwnicka-opinie

Ten cykl programów to przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy mają coś do przekazania światu. My wspieramy ich w tym, by ich potencjały zostały zauważone, by mogli na potencjałach zarobić i żyć na własnych zasadach, wspierając innych. 

Czy dajesz sobie jeszcze czas...

Nadal chcesz tkwić w martwym punkcie, albo w nieskończoność zastanawiać się od czego zacząć wyjście z chaosu, chcesz zastanawiać się w kółko czy nowy pomysł wypali?
Czy też skorzystasz z naszego doświadczenia i przygotowanych narzędzi, które wskażą Ci kierunek i uporządkują działania, by zabrać się za nie już teraz?

Wciąż opór jest silniejszy ?

Poranne wstawanie jest coraz trudniejsze, ciało daje o sobie znak, zniechęcenie, demotywacja, znudzenie są na porządku dziennym.
Jesteś zmęczona staniem w miejscu, jednak jest opór, mocno trzymający, przekonuje, że jest wszystko w porządku jak jest.
A ciałem mówi inaczej... Komu uwierzysz - oporowi, czy odczuciom?

Masz pytanie?

Dołącz do listy oczekujących Niezwłocznie damy znać, gdy produkt pojawi się. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.