W razie pytań, napisz na kontakt@femmenergy.pl

WOLNOŚĆ

  • czujesz, że czas uwolnić się z mentalności etatowej
  • przestać być więźniem czasu
  • realizować własne pomysły
  • działać z dowolnego miejsca na ziemi

SPRAWCZOŚĆ

  • odnaleźć i odblokować swoje potencjały
  • korzystać w nieograniczony sposób ze swoich zasobów
  • zmienić postrzeganie pieniądza 
  • nigdy więcej nie musieć pracować

Jak było u nas?

Aga
po 15 latach odeszła z showbiznesu. Nastał trudny czas cienia i chaosu, przebudzenia, zmiany, zdjęcia dotychczasowych masek i poszukiwania siebie prawdziwej.

Ewa
po 20 latach w murach korporacji, przesiąknięta mentalnością etatową, ze stanem konta znacznie niższym niż jej umiejętności, miała trudność uwierzyć, że ma w sobie to, co pozwoli jej na tym zarabiać. Porzuciła dwa razy etat i dwukrotnie na niego wróciła. Trzeci raz był inny.

Obie latami błądziłyśmy, próbowałyśmy wiele sposobów na odszukanie w sobie tego, co umożliwi żyć życiem na własnych zasadach, z niezależnością finansową. Te lata były latami pustki finansowej i świadomości siebie. 
Obecnie korzystamy z naszych talentów, zarabiamy na nich, żyjemy życiem na własnych zasadach, z poczuciem sprawczości i spełnione (dlatego chcemy, żebyś uczyła się na naszych błędach i uzyskała rezultaty znacznie szybciej). 

ewa-piwnicka-profilowe


Dlaczego ten cykl programów jest inny niż wszystkie?

Często słyszymy: „Nie wiem od czego mam zacząć…? Nie wiem w czym jestem dobra… Wiem co lubię robić, ale jak to przełożyć na pieniądz…? W życiu mi nie zapłacą za to co lubię robić…”

Sztuką jest mieć uważność na siebie i umiejętność widzenia i sięgania po swoje talenty i korzystania z nich w pełnej krasie. 

W sieci znajdziesz wiele darmowych i płatnych materiałów na temat odkrywania swoich potencjałów. Jednak te potencjały  są w Tobie i w Tobie potrzeba ich poszukać (nie w świecie zewnętrznym). Możesz wybrać się do coacha – jednak każde z tych sposobów nie działa synchronicznie. 


Czego możesz się spodziewać?

Uwierz nam - wielokrotnie Cię pozytywnie zaskoczymy!

#1 Udostępniamy film z teorią i praktyką w jednym

To jest cykl programów, w którym otrzymujesz materiały, techniki i pracujesz z nimi sama – z dowolnego miejsca na ziemi. 

Każdy program dotyczy innego obszaru równie ważnego, który wpływa bezpośrednio na Twoje życie.

W  grupie   zamkniętej  na  Facebooku  wyłącznie  dla  kursantów,  w   której  będziesz  miała dostęp  do  naszego  bezpośredniego  wsparcia. 

W ten sposób nie zostajesz sama i nie zabraknie Ci motywacji do działania.

#2 Prowadzimy Cię krok po kroku

Wyjście z chaosu to jest nie lada gratka. Potrzeba podjąć określone kroki dla uporządkowania tego co wokół Ciebie, by móc zobaczyć
od czego zacząć. Więcej, nie musisz od razu znać celu.

Możesz być przytłoczona ogromem informacji. Najważniejsze, nie dać porwać się chaosowi i poczuciu, że nie mam kiedy zacząć… Sztuką jest zacząć pomimo chaosu – to jedyna droga do wyjścia z niego. Pozostając w kontakcie poprzez zamkniętą grupę na FB wspieramy w utrzymaniu Twojego kursu wyjścia z chaosu. Droga do zwątpienia i spadku motywacji jest krótka. Zadbamy o twoje zrozumienie procesu, przez który będziesz przechodzić.

W ramach tego programu otrzymasz  gotowe narzędzia do stosowania od zaraz, gotowe rozwiązania, zwłaszcza na trudny czas, również nagrania.

#3 Zadbałyśmy o komfort

W ramach cyklu stworzyłyśmy grupę zamknięta na Facebooku – przestrzeń dla kursantów, w której można rozwiać wątpliwości pojawiające się podczas programu, motywować się wzajemnie, wzmacniać kontakty.  


Co znajdziesz w cyklu programów online?

Cykl filmów z ogromem teorii i praktyką do zastosowania od zaraz.
Pełen asortyment narzędzi na każdą okoliczność.
Nagrania i narzędzia zostają z Tobą.

To unikatowy cykl programów, który zmienia mindset, czyli sposób myślenia o sobie i świecie, by moc żyć w wymarzonej rzeczywistości.

praca z ciałem i emocjami, 
praktykowanie prawa przyciągania 
praca nad mindsetem,
czyli głęboka praca z przekonaniami na temat siebie, świata, pracy, hobby i pieniędzy i nie tylko 


JAK WYJŚĆ Z "MARTWEGO PUNKTU" I RUSZYĆ NAPRZÓD, czyli krótka rozprawka o chaosie (czytaj więcej)

- obserwujesz swoje codzienne nawyki
- lokalizowanie "ucieczki" czasu
- nauka zmiany nawyków
- doświadczanie dyscypliny i akceptacji
- technika umożliwiająca odnalezienie ładu w chaosie
- nauka odczytywania informacji
z emocji i ciała

Twoja inwestycja

ewa-piwnicka-opinie

Ten cykl programów to przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy mają coś do przekazania światu. My wspieramy ich w tym, by ich potencjały zostały zauważone, by mogli na potencjałach zarobić i żyć na własnych zasadach, wspierając innych. 

Czy dajesz sobie jeszcze czas...

Nadal chcesz tkwić w martwym punkcie, albo w nieskończoność zastanawiać się od czego zacząć wyjście z chaosu, chcesz zastanawiać się w kółko czy nowy pomysł wypali?
Czy też skorzystasz z naszego doświadczenia i przygotowanych narzędzi, które wskażą Ci kierunek i uporządkują działania, by zabrać się za nie już teraz?

Wciąż opór jest silniejszy ?

Poranne wstawanie jest coraz trudniejsze, ciało daje o sobie znak, zniechęcenie, demotywacja, znudzenie są na porządku dziennym.
Jesteś zmęczona staniem w miejscu, jednak jest opór, mocno trzymający, przekonuje, że jest wszystko w porządku jak jest.
A ciałem mówi inaczej... Komu uwierzysz - oporowi, czy odczuciom?

Masz pytanie?

error: Te treści są chronione !!
Dołącz do listy oczekujących Niezwłocznie damy znać, gdy produkt pojawi się. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.