ewa-piwnicka-galaktya-dusz

Cześć, jestem Ewa

napisałam  dla Ciebie workbooka,
by skłonić Cię do poznania tej iskry w Tobie
za sprawą, której 
nie masz krzty wątpliwości w to co robisz
dzięki której czas przestaje istnieć
napełnia Cię poczucie głębokiego sensu
nieograniczone możliwości.

Tej samej iskry, która budzi Cię rano, by jak najszybciej poruszyć w Tobie tę radość, euforię bycia – tę prowadzącą do spójności ze światem. 

Jesteś wśród nielicznych osób, podejmujących próbę odnalezienia siebie i porzucenia tego kim nie jesteś – co było tobie mówione, a zawsze czułaś, że nie jest spójne z tobą.


Ten workbook to moje wieloletnie obserwacje i techniki,
które zdobywałam przez wiele lat.
Chciałabym otrzymać je w jednym miejscu 5 lat temu...


Ten workbook to moje wieloletnie obserwacje i techniki,
które zdobywałam przez wiele lat.
Chciałabym otrzymać je w jednym miejscu 5 lat temu...


Praca od poniedziałku do piątku, w weekend odpoczynek,
czasem urlop, spotkanie z przyjaciółmi, czasem inna przyjemność. Podążanie za rutyną jest przyjemne i wygodne, nie wymaga żadnego wysiłku i nie przynosi żadnego spełnienia... Znasz to?
Gdy w myślach wraca pomysł na siebie, nie masz pojęcia od czego zacząć. Wszystko jest interesujące. Podejmując się jednej aktywności, masz dziwne poczucie straty innej.
Bezradność i brak wpływu na tempo realizacji zamierzeń
i to poczucie, że zabraknie życia, by znaleźć swój cel...
Szybko rezygnujesz, gdy nie widzisz efektów...
Masz niepewność czy te działania są opłacalne.
Może dałoby się jakoś na skróty...

blisko 70 stron
podróży w głąb w siebie!

Co znajdziesz w workbooku?

w praktycznej części workbooka:

sprawdzisz swoje spełnienie w życiu
podniesiesz poziom świadomości
w medytacji, w oddechach tybetańskich, w innych praktykach, których wynik może głęboko zaskoczyć 🙂


moje obserwacje, wiele teorii dającej lepsze zrozumienie działania świata i praktyka, która umożliwi Ci przybliżyć się do siebie i swojego celu w życiu

przyjrzymy się czym jest cel życia i jaka jest jego natura

zrewolucjonizuje błędne pojęcie celu życia, które mamy
odgórnie wpisane, a to prowadzi do patrzenia w niewłaściwym kierunku

opowiadam dlaczego pieniądz nie jest Twoim celem życia

odsłaniam kulisy świata energii, czym jest i dlaczego ma
fundamentalny wpływ na świat, który codziennie widzisz

dzielę się 4 powodami, dla których warto odkryć swój cel w
życiu, które mnie przekonały

w teorii i w praktyce zaprezentuje sposób na podniesienie
świadomości, która jest autostradą do Twojego celu życia

ZOBACZ FRAGMENTY
WORKBOOKA

ZOBACZ FRAGMENTY
WORKBOOKA

ewa-piwnicka-workbook
ewa-piwnicka-workbook
ewa-piwnicka-workbook
ewa-piwnicka-workbook
ewa-piwnicka-workbook
ewa-piwnicka-workbook
ewa-piwnicka-workbook
ewa-piwnicka-workbook
ewa-piwnicka-workbook
ewa-piwnicka-workbook
ewa-piwnicka-workbook
ewa-piwnicka-workbook
ewa-piwnicka-workbook
ewa-piwnicka-workbook

Poznaj opinie
czytelniczek

Poznaj opinie
czytelniczek

Jako realny namacalny skutek workbooka mogę pochwalić się znalezieniem pracy w zawodzie, co myślałam, że będzie dla mnie nieosiągalne. Pierwsze słowo, jakie przychodzi mi na myśl, gdy mam opisać ten workbook to "kojący". Zwykle książki z ćwiczeniami są takie oschłe, toporne.....W tym tego nie znajdziecie. Jest pełen ciepła i spokoju. Moje spanikowane duszę i umysł uspokoił, dał nadzieję i poczucie, że ten stan ma swój cel i jest czasowy i minie, jak każdy inny stan. Bardzo podobał mi się podział na teorię, która zgrabnie wprowadzała do tematu, ale jeszcze ważniejsza była część praktyczna - konkretne rady, konkretne praktyki do przetestowania na sobie. Workbook nie jest długi, ale czytałam go kilka dni, aby wszystko się w głowie i sercu uleżało. Ćwiczenia wprowadziłam natychmiast, ale nie wszystkie, bo jest ich sporo. Są ze mną na stałe już od 4 miesięcy. Polecam ten workbook.

Olga

Wykupiłam workbook i jestem pod ogromnym wrażeniem:) niektórych z tych rzeczy dotykałam w terapii, ale po przeczytaniu Twojego workbook'a wszystko mi się pięknie poukładało. Każdy rozdział chwytał za serce, każdy powodował większe zrozumienie..Z jednego na drugi bardziej przybliżałam się do celu. Pozdrawiam 🙂

Joanna

To niesamowite, jak wszystko, co piszesz w workbooku jest dla mnie jasne, przejrzyste i całkowicie zgadzam się z tymi treściami. Może gdyby ten workbook powstał wcześniej, nie musiałabym tak długo szukać swojego celu 🙂 niby wcześniej wiedziałam, że trzeba szukać zajęcia, w którym zatracamy się tak, że zapominamy o śnie i jedzeniu, ale osobiście czułam się w ten sposób tylko przy układaniu puzzli :):) Więc jak coś takiego połączyć z celem życia? Ważny był dla mnie moment, kiedy napisałaś, żeby patrzeć sobie głęboko w oczy, aż się coś zobaczy, może w końcu siebie. Potem odwróciłam pytanie i zamiast pytać co ja chce robić, pytałam się, jak ja chce się czuć w pracy, czego i z kim doświadczać. I to mi bardzo pomogło.

Magda

Czułam, jakbyś cały czas była obok mnie i prowadziła mnie przez proces za rękę. To dla mnie ogromna wartość. Treści są bardzo ważne i inspirujące. Gęste w informacje. Nie ma lania wody. Dokładnie tak, jak lubię. Natomiast merytorycznie i jakościowo - sztos! Tym bardziej doceniam, że prowadziłaś przez proces. Nie można się wtedy zgubić. Chociaż te tematy nie są mi obce, pracuję z nimi również na co dzień, to miałam ogromną radość, wykonując ćwiczenia praktyczne zawarte w workbooku. Nie tylko radość, bo i wnioski! Ćwiczenia wydają się proste, ale można dotrzeć do głębi siebie i dokonać fantastycznych, poruszających odkryć. No i jestem pod wrażeniem, jak zgrabnie wszystko rozpisałaś. Temat bardzo ważny, natomiast forma bardzo przyjazna i przystępna. Czytając workbooka, czułam Twoją energię i czytałam jakby słuchając Twojego głosu. To wprowadzało spokój i harmonię. Gratuluję workbooka, niech leci w świat i odmienia ludziom spojrzenia na życie i życie!

Iza

Workbook jest świetnym przewodnikiem, który pozwolił mi uświadomić sobie, że jestem szczęśliwą osobą. Podążam właściwą drogą i żyję w zgodzie z własną duszą. Mam cel i dążę do jego realizacji. Odnalezienie celu w życiu pozwala być osobą wartościową, kochającą siebie, żyjącą bez ograniczeń i lęku. Każdy dzień daje wówczas radość, jest przepełniony miłością do siebie i innych i daje poczucie wewnętrznego spokoju i spełnienia. Pozwala zapomnieć o tym, czym jest czas. Zaczynam czytać....nie mogę w to uwierzyć. Co za synchronizacja, nie dość, że przygotowałam się zgodnie z prośbą autorki, nie wiedząc o tym, to teraz otrzymuje, to o czym ostatnio rozmyślałam i odpowiadałam sama sobie na pytania. Jaki jest cel mojego życia, jaka jest droga mojej duszy, co mam w tym życiu zrobić. Towarzyszyło mi uczucie uczucie ciekawości co będzie w załączonym linku i zachwytu, że w tak interesujący sposób przekazana jest wiedza. Co mnie poruszyło... uświadomienie sobie, że jestem Pasjonatką, że to o mnie. Przekonałam się do robienia notatek i zapisywania afirmacji. Uświadomiłam sobie, że źle podchodzę do pieniędzy, wyobrażałam sobie pieniądze same w sobie a nie to, w co zainwestuję. Trudność sprawiło mi ćwiczenie Pilne, Niepilne, Ważne, Nieważne.

Kasia

Workbook rozjaśnił mi moją obecną drogę, dzięki ćwiczeniom połączyłam się jeszcze głębiej ze sobą i zrozumiałam co jest dla mnie ważne. Opis twoich doświadczeń dał mi wiarę w to, że mogę dużo więcęj niż mi się do tej pory wydawało. Najtrudniej było wyciszyć głowę i stare schematy podczas czytania i pracy z workbookiem, ale myślę że mi się udało. Teraz nareszcie wiem że jestem na dobrej drodze, bez względu na to jak duże kroki stawiam.

Joanna

który wariant wybierasz?

ewa-piwnicka-galaktya-dusz

Workbook

to wskazówki wspierające w zrozumieniu dlaczego po odkryciu "swojego dlaczego" pojawią się odpowiedzi na pytania jak dotrzeć i gdzie jest twój cel w życiu?

To moje obserwacje, wiele teorii dającej lepsze zrozumienie działania świata i praktyka, która umożliwi Ci przybliżyć się do siebie i swojego celu w życiu.

ewa-piwnicka-galaktya-dusz

PAKIET: workbook + 3 autorskie medytacje - nigdzie niedostępne

3 medytacje to 3 kroki do siebie

Pojednasz się z przeszłością - możesz odpuścić to, co jeszcze uniemożliwiało ruszyć w nowe.

Spotkasz się ze swoją Duszą - zanim nastąpi spotkanie, pożegnasz schematy i ograniczenia zgłuszające głos intuicji; podczas spotkania możesz zadać Duszy dowolne pytanie, które będzie pomocne w dalszej drodze.

Spotkasz nową wersję siebie - zobaczysz, jak wyglądasz w wersji upragnionej i co potrzebujesz teraz jeszcze zrobić, by dotrzeć do siebie odnowionej. Być może dowiesz się, że masz wszystko, co potrzebne i nowa wersja Ciebie czeka na odpowiedni czas, by się ujawnić.

Medytacje wspierają w podniesieniu świadomości i w utrzymaniu wysokiej świadomości.

Poznaj wrażenia po moich
autorskich medytacjach

Poznaj wrażenia po moich
autorskich medytacjach

Miałam okazję po raz pierwszy uczestniczyć w medytacji prowadzonej przez Ciebie. Wow, myślę, że to wodospad ludzkich łez i emocji przerwał ten wielki ładunek energii. Dziękuję.

Agata

Wstała dzisiaj o 6.00 i zrobiłam raz jeszcze medytację spotkania z nową wersją siebie. Jest ona GENIALNA! Dziękuję Ewa, poczułam tak silną OBECNOŚĆ - Jestem. Wszystko się zgadza, przepięknie. Ogromnie dziękuję

Ania

Ewo, bardzo silnych rzeczy doświadczam podczas twoich medytacji i bardzo pomocne były twoje słowa - jesteś bezpieczna. Ten proces, które we mnie zachodził podczas medytacji, dział się jeszcze długo po medytacji.

Marcel

Ewo, Twoje medytacje są niesamowite. Praktykuję już od jakiegoś czasu, ale to jest twoja druga medytacja, którą zrobiłam i kolejny raz doświadczam rzeczy, które wcześniej nie miąly miejsca.

Kasia

Ewo, bardzo przyjemnie płynie się z twoim głosem. Cała zanurzam się w twoich medytacjach. To jest naprawdę wspaniałe doświadczenie.

Joasia

Ewo, mam trudności z zasypianiem przez głowę pełną myśli, więc albo medytacją robisz człowiekowi tak dobrze, albo zadziało się coś o czym nie wiem. Jeśli to pierwsze to chyba zacznę ci za to płacić 🙂

Ola

Ewo, po raz pierwszy podczas medytacji czułam i widziałam swoich przewodników. Naprawdę bardzo dziękuję.

Karolina

Medytacja spotkania z Duszą była CUDO! Przepiękna, czuję taką lekkość.

Marysia

ewa-piwnicka-galaktya-dusz
ewa-piwnicka-galaktya-dusz
ewa-piwnicka-galaktya-dusz

zapraszam Cię w dalszą podróż...
BESTSELLERY

zapraszam Cię w dalszą podróż...
BESTSELLERY

Odkryj swoją kobiecą moc

4-dniowy wyjazdowy warsztat dla kobiet

Dołącz do listy oczekujących Niezwłocznie damy znać, gdy produkt pojawi się. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.