Obecnie zapisy do kursu są już zamknięte.

Obecnie zapisy do kursu
są już zamknięte.

Jesteś zainteresowana tym doświadczeniem? Chcesz dołączyć do grupy?

praktycy channelingu

praktycy channelingu

  • ukończyli kurs wyCHANNELuj swoją misję życia lub Channeling Praktycznie
  • aktywnie wspierają innych
  • łączą channeling z innymi dziedzinami
  • zarabiają na tym co kochają robić

Zapisz się na listę zainteresowanych kursem
nauki channelingu, wyjścia do świata ze swoim darem już dzisiaj.

  • będziesz jedną z pierwszych, która się dowie o ruszeniu zapisów w kolejnej edycji – zanim informacja pójdzie w świat.
  • będziesz mieć okazję dołączyć do kursu w cenie powitalnej dla  osób z listy zainteresowanych

Dołączam do listy zainteresowanych i chcę poznać Praktyków Channelingu w Polsce 🙂

Dołączam do listy zainteresowanych i chcę poznać
Praktyków Channelingu w Polsce 🙂

Marta Anders

Praktyk Channelingu
Coacherka Świadomości
Access Bars
Human Design

Łączę te dziedziny w celu rozpoznania siebie, tak byś znalazła drogę do swojej duszy. Byś zobaczyła z jakim potencjałem i talentami znalazłaś się na tej planecie – nikt inny nie ma tego co Ty masz💫 Zanurkujesz w przestrzenie, które wołają o uwagę i uzdrowienie. Dostaniesz narzędzia, które będą prowadzić Cię do coraz większego kontaktu ze sobą 💗 …a dzięki temu będziesz w stanie rozpocząć zupełnie nowy etap życia 💗
 
Dla mnie kurs channelingu u Ewy, był najpiękniejszą podróżą jaka mogła mi się przydarzyć 💗 Do tej pory nie doświadczyłam tak wysokowibracyjnej energii na żadnym innym kursie. Dla mnie to było doświadczenie najwyższego stanu, czyli stanu miłości 💗 Pierwszy raz doświadczyłam go tak silnie do samej siebie…jak również pierwszy raz poczułam jak niesamowitą mam moc 💫
Dziękuję Ewa ❤️
Instagram: martaanders.pl

Marlena Karp

Praktyk channelingu
Trener mentalny w życiu, sporcie i juniorów

Cześć! Ma na imię Marlena. Kiedy w swoim życiu w wieku 27 lat dosięgnęłam ogromnego kryzysu, rozpoczął się mój największy rozwój. I trwa do dzisiaj.
 
Od dawna ciągnęło mnie do psychologii i zdobywanie tej wiedzy traktowałam jako moją pasję. Jednak w pewnym momencie zrozumiałam, że chciałabym również pomagać innym budować siebie i pracować nad swoją psychiką, tak jak zrobiłam to ze sobą. I tak zaczęła się moja przygoda z treningiem mentalnym. 
 
Pracując cały czas nad własnym rozwojem zrozumiałam jak istotne jest holistyczne podejście do swojego rozwoju i otworzenie się na wiele metod. Zarówno na pracę nad naszym umysłem, jak i ciałem. Nad naszą świadomością, jak i podświadomością. Praca z energią. 
 
Trafiając na kurs Ewy, nie do końca wiedziałam, czego się spodziewać. Jednak czułam, że mam się tam znaleźć. Moja intuicja poprowadziła mnie świetnie, ponieważ ten kurs to był strzał w 10! Ilość wglądów na temat mojego życia, których doświadczyłam była niesamowita i zaskakująca. Gdyby nie kurs Ewy, pewnie odkrycie moich blokad i potencjałów zajęło by mi znacznie więcej czasu. Kurs Ewy to najlepszy kurs na jakim byłam (a było ich wiele). 
 
Jestem niesamowicie wdzięczna, że moja intuicja mnie tutaj skierowała. Oprócz tego co sama zyskałam – nową jakość w moim życiu, dużo więcej lekkości i zaufania do siebie i tego co się wydarza, mogę również pomagać moim klientom nie tylko poprzez pracę z umysłem.

Edyta Potocka-Kubica

Praktyk channelingu
Pasjonatka pięknego życia
Terapeuta ciała umysłu i duszy
Holistyczne podejście do człowieka jako całości
Kosmetyczka dyplomowana
Trycholog
Bioenergoterapeuta
Uzdrawianie praniczne
Radiesteteta terapeutyczny
"Skóra jest zwierciadłem wnętrza człowieka" Edyta

Przyjacielu…jesteś tu na ziemi w tym garniturku tylko raz… nie wahaj się i uzdrawiaj wszystko co jest do uzdrowienia bo szkoda czasu na sen❤️
 

Uczestniczyłam w wielu kursach różnego rodzaju. Prowadzenie Ewy jest poziomem Master. To jest tak doskonałe prowadzenie w kursie, że trudno to opisać. Porównując jakbym już musiała.. poprzednie kursy zostały bardzo, bardzo bardzo daleko w tyle. Czułam się zaopiekowana w każdej sekundzie przez te 3 tygodnie. I przez Ewę i przez energię pojedynczych uczestników.

Odpowiem jednym zdaniem. Na kursie odnalazłam klucz do mojego wspaniałego życia. Tyle…aż tyle…

Anna Wrona

Praktyk channelingu
Certyfikowany life coach
Theta Healing
Kroniki Akaszy
Ustawienia Systemowe metoda Berta Helligera
Numerologia Karmiczna
Psychobiologia

Z całego serca polecam Ewę i jej niezwykły kurs nauki channelingu. To nie jest zwykły kurs; to magiczna podróż do własnego wnętrza, transformująca każdy aspekt życia. 

Ewa nie tylko dzieli się swoim niezwykłym darem w sposób profesjonalny, ale także tworzy atmosferę pełną ciepła, zrozumienia i wsparcia. Jej program nie tylko uczy, ale naprawdę przewraca perspektywę, pomagając odkryć własną moc, pasję i potencjał.

Dzięki programowi Channelingu Ewy, odkryłam w sobie zdolności, których szukałam. Teraz, dzięki temu kursowi, już sama przyjmując osoby na sesje Channelingu, doświadczam niesamowitego zaufania do siebie i do procesu.

Ewa jako mentorka, dba o każdy szczegół, zapewniając bezpieczne i inspirujące doświadczenie, jest świetną nauczycielką oraz bardzo ciepłą kobietą o złotym sercu. Jej medytacje są niepowtarzalne, dotykające glębokich poziomów podświadomości i warto do nich wracać. 

To nie tylko kurs, to podróż do głębokiej transformacji i odkrywania prawdziwego siebie. Gorąco polecam każdemu, kto pragnie zanurzyć się w magicznym świecie Channelingu i odkryć niezgłębione możliwości, jakie niesie ze sobą <3 
Instagram: Holistyczna Terapia Duszy

Katarzyna Sławek

Praktyk channelingu

Jola Chabros

Praktyk channelingu

Instagram:  jola_szczere_pole

Karolina Kowalewska

Praktyk channelingu

Rafał Marcin Ciborowski

Praktyk channelingu

Sonia Sobieraj-Brzeźniak

Praktyk channelingu
Malarka

Instagram: soniabrzezniak

Magdalena Andrzejewska

Praktyk channelingu

Aga Sobczak

Praktyk channelingu

Ilona Sojka

Praktyk channelingu Nauczycielka Mindfulness (MBLC)

Magdalena Mierzejewska

Praktyk channelingu Body Soul & Fusion

Justyna Szymańska

Praktyk channelingu,
Artystka,
Pedagog sztuki

Kurs channelingu był dla mnie cennym doświadczeniem. Przede wszystkim utwierdził mnie w moich odczuciach, pozwolił odkryć swoje potencjały i dał nową perspektywę. Dzięki czemu mogę pewniej podążać swoją własną ścieżką oraz wspierać innych w ich drodze. Program kursu był dokładnie przemyślany i prowadził do wyłonienia się klarownej struktury, co pozwoliło mi zobaczyć swoje zasoby, możliwości i cele życiowe. W czasie trwania kursu Ewa zadbała o bezpieczną przestrzeń i stworzyła swobodną atmosferę. Kurs przekroczył całkowicie moje oczekiwania! Polecam 🙂

Dominika Aranowska

Praktyk Channelingu
Praktyk Zaawansowanej Pracy z Energiami wg metody T. Starka
(praca z wahadłem)

Z całego serca polecam Ewcię, jej umiejętności i przede wszystkim stworzony przez nią cudowny, autorski program „Channeling praktycznie”. 
Jeśli tylko macie w sobie otwartość, to wchodźcie w to 🙂 I tak naprawdę nie ma znaczenia z czym aktualnie przychodzicie i na jakim etapie swojego życia jesteście. Ten program jest dla każdego z Nas. Jest wspaniałą umiejętnością w dzisiejszym zwariowanym świecie. Umiejętnością, którą każdy z Nas może w sobie odkryć i wspierać siebie i innych. 
Ewa ma niezwykły dar dzielenia się swoją pasją. Bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu. Nawet czysta, sucha teoria w jej wykonaniu jest łatwa i przyjemna do przysposobienia. Przez cały warsztat czułam się cudownie zaopiekowana i przeprowadzona przez wszystkie procesy. I uwierzcie mi – dzieje się! 
Przyszłam z czymś innym, a wyszłam odkrywszy siebie na nowo, z wielką otwartością, wdzięcznością i zaufaniem do siebie samej, i do wszechświata. I z dużą odwagą.

Beata Łubian

Praktyk channelingu
Psycholog kliniczny

facebook: coachzsercem

Blanka Widera

terapeuta recall healing-totalnej biologii®️,
międzynarodowym instruktorem oddychania metoda Buteyki®️ nauczycielem jogi Kundalini

Agnieszka Sambor

Praktyk Channelingu

Irmina Sadłos

Praktyk Channelingu

facebook: IrminaSadłos

ewa-piwnicka-galaktyka-dusz

Katarzyna Szok

Praktyk channelingu

Program Channelingu u Ewy pozwolił mi na zaufanie swoim zmysłom, które były w ostatnich latach bardzo rozszargane.

Tutaj zobaczyłam, że moja wrażliwość ma też swój potencjał i może być wykorzystywana we właściwy sposób i dla mnie i dla mojego pacjenta.

Obecnie już sama przyjmuję osoby na sesję Channelingu i czuję pełne zaufanie do tego co przychodzi. Moje odczyty również zawsze są przydatne dla osób, które do mnie przychodzą.

Jednocześnie polecam współpracę z Ewą. Jest ona bardzo ciepłą i wyrozumiałą osobą, bardzo rzetelnie podchodzi do swojej pracy i zawsze dba o osoby, które do niej przychodzą co według mnie jest bardzo ważne w przypadku pracy z energią.

Instagram: katarzynaszok

ewa-piwnicka-chaneling-praktycznie-kurs


Agnieszka Dietrich

Praktyk channelingu

Warsztat channelingu terapeutycznego u Ewy to niesamowita przygoda i podróż do wnętrza nas samych.

Przed warsztatami nie wiedziałam co dalej, teraz mam pewność, że to, co robię jest właściwym i najlepszym dla mnie kierunkiem. Dzięki warsztatom odkryłam także, że spełniam moje dziecięce marzenia, kiedy wyobrażałam sobie, że przekraczam nieznane i idę w świat pełen magii. Bardzo polecam pracę z Ewą, czy to na warsztacie czy podczas indywidualnych sesji.

ewa-piwnicka-galaktyka-dusz

Maja Grabowiecka

Praktyk channelingu
Hipnoterapeutka
Artystka

ewa-piwnicka-galaktyka-dusz

Beata Siedziukiewicz

Praktyk channelingu
Terapeutka Ajurwedyjska,
Konsultantka Holistyczna, Masażystka
Specjalizacje: Terapia punków MARMA,
Terapie oczyszczające.

Channeling praktycznie to nie jest zwykły kurs. To naprawdę głęboko transformujący program, który polecam każdemu. 

To program, dzięki któremu każdy może odnaleźć odpowiedzi na pytania, które go nurtują, przypomnieć sobie kim jest i poczuć swoją prawdziwą MOC.

Jeśli chcesz dostać przysłowiową „rybę” to niestety może Cię zmartwię, ale „ryby” może nie będzie, ale za to dostaniesz „wędkę” i bardzo precyzyjne instrukcje jak jej używać. Dzięki temu w każdej chwili będziesz mógł/mogła z tego korzystać. 

Na pewno każdy z nas ma wątpliwości i zadaje sobie pytanie „co zrobić?” lub „co wybrać?”, „co jest dla mnie najbardziej odpowiednie? lub „dlaczego to mnie ciągle spotyka?” i tu mamy swoją „wędkę”, dzięki której możemy uzyskać odpowiedzi. 

Podczas trwania tego niesamowitego programu miałam okazję zobaczyć niesamowite transformacje zarówno swoje jak i osób, które były w mojej grupie. Wszyscy czuliśmy ogromne wsparcie Ewy. Dbała o naszą całą grupę i o każdego z osobna, troszczyła się o naszą energetyczną przestrzeń i o pole, w którym mogliśmy bezpiecznie eksplorować i doświadczać nowych rzeczy, 

To była niesamowita podróż, która jest początkiem i nowymi możliwościami z jakich warto korzystać dla siebie jak i dla innych. 

www: ajurweda-cud.pl

facebook: Ajurweda CUD

grupa FB: CUD

ewa-piwnicka-chaneling-praktycznie-kurs


Joanna Sygocka

Praktyk channelingu

20220410_184647_0000 (1)


Anna Grebluk

Praktyk channelingu

💙 Kurs channelingu z Ewą dal mi lepszy wgląd w siebie i pozwolił odnaleźć ścieżkę życiową oraz pootwierał mnie na nowe doświadczenia.

Channeling jest super techniką, która pozwala mi w rozwiązywaniu problemów z którymi nie umiem sobie poradzić, daje szerszy obraz sytuacji, co ułatwia podejmowanie działania, daje również konkretne odpowiedzi co należy zrobić z daną sprawą.

🌟 Dzięki temu jestem w stanie pomóc samej sobie i innym osobom, którym robie sesję channelingową w bardziej owocny sposób.

Na kursie najbardziej podobało mi się to, że byliśmy prowadzeni od samego początku do końca przez Ewę i dawała nam duże wsparcie w całym procesie. Było bardzo dużo ćwiczeń i praktyki co pozwoliło mi lepiej zrozumieć całość procesu.

Bardzo podobały mi się medytacje, które robiliśmy podczas kursu. 😊 serdecznie wszystkim polecam ❤️

ewa-piwnicka-chaneling-praktycznie-kurs


Joanna Kozdeba

Praktyk channelingu

ewa-piwnicka-chaneling-praktycznie-kurs


Ewa witek

Praktyk channelingu biznesowego
Life coach
Założycielka grupy: Boginie biznesu

Ewa nauczyła mnie channelować – w sumie nie wiem czy mogę to powiedzieć w czasie dokonanym bo cały czas się od niej uczę:)

Ewa jest dla mnie skarbnica wiedzy. Jeśli chodzi o aspekty duchowe i channeling to mogę powiedzieć (a rzadko mi się to do tej pory zdarzało) że jest moją mentorką.

Dzięki channelingowi wiem, że mam dostęp do prawdy, do informacji które pomagają mi zrozumieć siebie, pracować ze sobą, rozwijać się i wzrastać. Dzięki channelingowi mam zaszczyt towarzyszyć innym ludziom w ich rozwoju i to jest piękne.

ewa-piwnicka-chaneling-praktycznie-kurs


Izabela Kupczak

Praktyk channelingu
Kroniki Akaszy
Life Coach
Numerolog (niebawem)

Instagram:  a.cudne.życie.kreuj

ewa-piwnicka-chaneling-praktycznie-kurs


Olga narolewska - zasim

Praktyk channelingu
Instruktor Hatha Vinyasa Jogi
Entuzjastka zdrowego stylu życia, żywieniowiec (doktor nauk rolniczych w dyscyplinie technologia żywności i żywienia; Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności, Polskiej Akademii Nauk, Olsztyn)
Aromaterapeutka
Biohaker

Instagram: fairy_of_balance

Facebook: fairy_of_balance

e-mail: olga.narolewska@gmail.com

ewa-piwnicka-chaneling-praktycznie-kurs


Katarzyna Handlaw

Praktyk channelingu

Hej. Mam na imię Kasia i mieszkam w Irlandii.

Po mojej życiowej tragedii zaczęłam szukać swojego miejsca na ziemi.

Po śmierci córki nikt nie potrafił mnie zrozumieć co czuje, co przechodzę a każda wizyta u lekarzy kończyła się garścią kolejnych tabletek.

Wchodząc na ścieżkę duchowa zrozumiałam wiele rzeczy. Ukończyłam wiele kursów rozwoju duchowego ale ciągle czułam że jeszcze czegoś mi brakuje.

No i na mojej drodze pojawiła się Ewa. Channeling z Ewą to była moja wisienka na trocie. Każde spotkanie z Ewą było wielkim przeżyciem, wejrzeniem w głąb siebie. Z programu z Ewą wyniosłam inną siebie. To tak jakbym wyszła spod chmury ciągłego deszczu i ujrzała słońce. Przepiękne medytacje odmieniają nasze życie a dzięki nagraniom zawsze możemy do nich wrócić. Najpiękniejsza medytacja dla mnie była medytacja ogród. Dziękuję Ci za nią.

Z programu Ewy wynoszę inną siebie, wielką wdzięczność i nieograniczona miłość.

ewa-piwnicka-channeling-terapeutyczny-profil


Urszula Zaleśkiewicz

Praktyk channelingu
Artystka

Kurs Channelingu u Ewy.
Zawsze czułam, że jest coś więcej niż to co widzę i co mnie otacza, że moje życie ma głębszy sens – jakiś cel.
Intuicja doprowadziła mnie do Ewy…
Zaczynajac kurs z intencją usłyszenia głosu serca wyraźniej – by wskazało mi drogę, nie spodziewałam się z czym wyjdę po 6 tygodniach kursu i że dostanę znacznie więcej.
Ewa tworzy cudowną przestrzeń w której każda istota czuje się zaopiekowana, zauważona i zaakceptowana z tym wszystkim co ma.
Trzyna za rękę jak najczulsza przyjaciółka, prowadząc przez wszystkie płaszczyzny naszego umysłu i serca. Utula kiedy dochodzimy do miejsc w nas głęboko skrywanych, jednocześnie dając moc i narzędzia byśmy sami umieli je oswoić i otworzyć się na to co przychodzi.
Moja intencja zrealizowała się w tempie ekspresowym a zdolność channelowania była cudownym bonusem tej podróży.
Na codzień zajmuję się sztuką i jej szerokim wachlarzem możliwości – dziś łącząc ją z channelingiem czuję, że stała się dla mnie zintegrowaną całością…
Mam ogromną wdzięczność i wzruszenie, że są tak piękne Istoty jak Ewa, które są nam latarnią…
Dziękuję.
Kurs polecam każdemu kto czuje sercem, że wzywa go ten wielowymiarowy świat i ma gotowość przyjąć ten potencjał.
3 rzeczy po transformacji :
* niepewność przeszła w ciekawość
* nieśmiałość otworzyła zaufanie
* lęk zmienił się w świadome działanie
❤️🙏❤️
Ulla

Facebook: Stellar Evolution

Instagram: Stellar Evolution

ewa-piwnicka-chaneling-praktycznie-kurs


Ewa AWA Pietrzak

Praktyk channelingu

Na kurs Ewy: Channeling Praktycznie zaprowadziło mnie wewnętrzne wiedzenie.
Ten cichy głosik co każe Ci robić „szalone” rzeczy.
Wychodzę z tego kursu w głębokim porozumieniu ze sobą samą.
Moją intencją było świadomie korzystać z umiejętności , które wiem że mam i to się wydarzyło.
Moje światy się połączyły. Z kursu biorę przede wszystkim pewność siebie , biorę uważność, biorę poszerzoną percepcję, biorę odwagę i jeszcze głębsze zaufanie do swojego wiedzenia.
Kurs jest doskonałą mieszanką teorii i ćwiczeń. Dużo wiedzy i jeszcze więcej praktyki.
Doskonałe prowadzenie, genialne autorskie medytacje, wszystko ułożone w harmonijny program.
Ogrom narzędzi do pracy ze sobą , aktywacje , wskazówki i wsparcie na każdym kroku.
Do tego przestrzeń gdzie czułam się bezpiecznie oraz talent prowadzącej do budowania relacji w partnerstwie. Wyśmienita atmosfera.
Ten kurs nie jest o uczeniu się. Ten kurs jest o dowiadywaniu się jak bardzo wiesz i jak świadomie z tego korzystać, bezpiecznie i z poszanowaniem wszystkich czujących istot.

e-mail: byewap@gmail.com

ewa-piwnicka-chaneling-praktycznie-kurs


Barbara Grzeganek

Praktyk channelingu
Theta Healing


Magdalena Pamuła

Praktyk channelingu
Kroniki Akaszy
Instruktorka Tai Chi

Facebook: Magdalena Pamuła
e-mail: magdalena.pamula@yahoo.fr

ewa-piwnicka-chaneling-praktycznie-kurs


Magdalena Durska

Life coach sesje po polsku i po angielski
Runistka [runa jest oknem; channeling panoramą za oknem]

ewa-piwnicka-chaneling-praktycznie-kurs


Julia Marcinowska

Praktyk channelingu
Założycielka CUD Grochów
Trenerka Gimnastyki Słowiańskiej
Sesje oczyszczania energetycznego

Wszystkie powyższe osoby wyraziły zgodę na umieszczenie swoich danych na tej stronie zgodnie z Rodo.

W każdym momencie możesz zażądać usunięcia swoich danych ze strony, wysyłając maila na ewa.piwnicka@galaktykadusz.pl

Masz intuicję,
to umiesz channelować.

Masz intuicję, to umiesz channelować.

ewa-piwnicka-galaktya-dusz
error: Te treści są chronione !!
Dołącz do listy oczekujących Niezwłocznie damy znać, gdy produkt pojawi się. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.