zapisz się na BEZPŁATNE SZKOLENIE

Jak podejmować decyzje spójne z głosem ❤️?

Czy jesteś gotowa podejmować trafne decyzje zawodowe lekko i twórczo?

Decyzje tylko spójne z Tobą?

Decyzje tylko spójne z Tobą?

Od czasu, gdy wiem z czego korzystać przy podejmowaniu decyzji, każda jest trafna, a jej proces podejmowania jest lekki i twórczy.

Czy wiesz, że zaledwie 2% ludzi wiedzie życie dokładnie takie jak chce, a pozostałe 98% nie? Czy wiesz dlaczego?

Podejmowanie decyzji może być naprawdę proste. Wszystkie odpowiedzi masz w sobie. Sztuką jest po nie sięgnąć.

W tym bezpłatnym szkoleniu podzielę się z Tobą, co wyróżnia te 2% osób, które żyją jak chcą. Jaka jest różnica między zawodową decyzją nieistotną, a tą zmieniającą życie. 

Zaproszę Cię do doświadczenia prostej techniki, które obecnie wspierają w decyzjach osoby, z którymi na codzień pracuję. Jak zaoszczędzisz czas i uniknąć chaosu, a dzięki temu zyskasz jasność w podejmowaniu decyzji?

U wielu osób decyzje spędzają sen z oczu, bo proces decyzyjny jest długi i mozolny. Zwykle nie są zadowoleni z efektu, bo nie jest zgodny z ich potrzebami. Szukają rozwiązań na zewnątrz, bo nie mają dość zaufania do siebie.

Jeśli zastanawiasz się: „jak mam postępować by decyzje były tylko trafne i spójne ze mną?”, jesteś w najlepszym miejscu. 

Cześć, jestem Ewa.

Jestem taka sama jak Ty. Poznałam życie, w którym nie wyrażałam siebie i swojej pasji, postanowiłam to zmienić. 

Od blisko pięciu lat, pracuję z kobietami, które mają gotowość poczuć, co zawodowo jest spójne z głosem ❤️, co ich wyraża. Są gotowe zarabiać z frajdą.

Jestem autorką pierwszego w Polsce głęboko transformującego kursuwyCHANNELuj swoją misję życia, który łączy w sobie praktykę channelingu i przypominanie swojej misji życia. Przygotowuje do prowadzenia energetycznego innych, by weszli na ścieżkę nauczyciela, z jednoczesnym odkrywaniem tych obszarów, w których można w pełni wyrażać swój potencjał.

Jednak jeszcze kilka lat temu żyłam nie swoim życiem. Życiem w którym nie mogłam wyrażać siebie – nie wiedziałam co mam wyrażać. Być może rozpoznasz je ze swojego życia…

W bezpłatnym szkoleniu pokaże Ci, jak podejmować decyzję spójne z głosem serca, tak by rozpocząć najpiękniejszą podróż w życiu – realizować powołanie Twojej duszy.

Zapisz się na bezpłatne szkolenie

Dołącz do listy oczekujących Niezwłocznie damy znać, gdy produkt pojawi się. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.